Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zestaw Dog Walk rozmiar M - Forest Fall Grey

Sprawdzam stan magazynowy...

237,00 zł
213,30 zł

Zestaw zawiera pasujące do siebie obrożę dla psa, smycz i torebkę na woreczki.

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Wysokie dęby, unoszące się na wietrze liście i smagani wiatrem spacerowicze były inspiracją dla hipnotyzującego nadruku Forest Fall, który przypomina poranne, jesienne spacery. Przejrzyj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki.

Dodatki podkreślające styl
Akcesoria czynią wszystko lepszym – zwłaszcza spacery z psem! Nadaj swojemu psu niepowtarzalny styl, dopasowując smycz, obrożę i torebkę na woreczki w tym samym nadruku lub wzorze. Wybierz jeden z 7 ekskluzywnych projektów z kolekcji Dog Walk i przygotuj swojego psa na następny spacer w dobrym stylu.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Zestaw Dog Walk rozmiar M - Forest Fall Grey

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: