Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Torebka na woreczki - Contour Grey

Sprawdzam stan magazynowy...

49,00 zł

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Zainspirowany psami, które wyrażają wdzięczność za zdobycie każdego wzgórza i za każdą wspólną wędrówkę, nadruk Contour odzwierciedla piękne stoki i detale krajobrazu widziane podczas spacerów z naszymi wiernymi, czworonożnymi przyjaciółmi. Przejrzyj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki.

Dodatki dla podkreślenia stylu
Zbieranie psich kup nie jest zbyt ekscytującą czynnością, ale jest częścią obowiązków. Dodaj odrobinę elegancji temu zadaniu dzięki designerskiej torebce na woreczki na kupki. Wyposażona w łatwe do zamocowania na smycz klipsy sprawi, że nigdy więcej nie zapomnisz woreczka, kiedy wybierzesz się na spacer i będziesz dobrze wyglądać, robiąc to co jest obowiązkiem każdego właściciela psa! Kup pasujące legowisko, smycz i obrożę, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Torebka na woreczki - Contour Grey

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: