Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kojec dla królików

Omlet przenosi klatki dla królików na zupełnie inny poziom. Dosłownie. Zaprojektowane z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu królików produkty pozwalają zapewnić Twoim królikom przestrzeń, rozrywkę i bezpieczeństwo, których potrzebują i na które zasługują.

144 opinie
Eglu Go Rabbit Hutch
90 opinii
System tuneli dla królików Zippi
76 opinii
Wybiegi i zagrody dla królików Zippi
79 opinii
Zabawki i akcesoria dla królików

Spersonalizowany kojec dla królika

Bez względu na wielkość królika, wielkość ogrodu, czy potrzeby królika - Omlet ma zestaw, który zapewni zdrowie i szczęście Twoim zwierzakom. Pozwól im zamieszkać w odpornym na warunki atmosferyczne domku dla królików i pozwól im samodzielnie biegać między wybiegami i kojcami dzięki systemowi tuneli Zippi. Swoboda i wygoda dla Twoich zwierząt a dla Ciebie spokojna głowa jeśli chodzi o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

3 powody, dla których warto mieć kojec od Omlet

  • Personalizacja: Omlet projektuje produkty dla królików, które pozwalają stworzyć dokładnie taką konfigurację, jakiej potrzebujesz ty i twoje zwierzęta. Przesuwaj, rozbudowuj i wyposażaj swój plac zabaw dla królików w dowolnym momencie, aby dodać hodowli emocji na najwyższym poziomie.
  • Bezpieczeństwo: Rozumiemy, że chcesz by Twoje króliki mogły cieszyć się swobodnym odkrywaniem okolicy, lecz jednocześnie martwisz się o ich bezpieczeństwo. Właśnie dlatego, zaprojektowaliśmy produkty dla królików, które odstraszają nawet najbardziej uparte drapieżniki i zapewniają bezpieczeństwo nawet tym najzręczniejszym artystom szukających drogi ucieczki z kojca.
  • Na każdą pogodę: Nie pozwól, aby Twój królik był ograniczony przez upalne letnie upały lub chłodne zamiecie śnieżne. Umieść je w izolowanym, dobrze wentylowanym domku z podłączonym wybiegiem, aby zawsze mogły znaleźć komfortowe schronienie.

Zniknąć w króliczej norze

Nie ma potrzeby kończenia na zakupie domku i wybiegu. Omlet pozwala spersonalizować Twój plac zabaw dla królików przy pomocy dedykowanym osłonom i pokrowcom na wybieg, zaprojektowanych specjalnie dla królików zabawek z przysmakami i stymulujących zabawek, które odzwierciedlają naturalne zachowania królików, takie jak przebywanie w tunelach do zabawy i norkach.

Budowanie więzi z królikami

W Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale sobie zadajemy. Dzięki temu udoskonaliliśmy nasze domki dla królików, maksymalizując komfort ich użytkowania zarówno dla królików jak i ich właścicieli. Ciesz się posiadaniem królików w beztroski i naturalny sposób – na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie zaawansowania.