Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Domki dla królików

Klatki dla królików zostały zrewolucjonizowane dzięki firmie Omlet. Naturalne zachowania Twojego królika i łatwość opieki nad nim to najważniejsze cechy naszych pomysłowo zaprojektowanych klatek. Koniec z trzymaniem królika w ciasnej klatce gdzieś w domu – zmieniliśmy tą rutynę na wygodne siedliska dla Twoich królików.

144 opinie
Domek dla królików Eglu Go Hutch

Domek dla królików na każdą porę roku

Niezależnie od tego, czy zostałeś właścicielem królika po raz pierwszy, czy masz już jakieś doświadczenie, na każdym etapie swojej przygody znajdziesz domek dla królików od Omlet. Wygodne tylne panele dostępowe, unikalny mechanizm zamykania drzwi oraz doskonałe metody bezpieczeństwa i izolacji zamknięte są w gustownej obudowie, która sprawia, że nasze domki dla królików stanowią przykuwającą uwagę ozdobę każdego ogrodu.

3 powody, dla których warto kupić domek dla królików od Omlet

  1. Łatwe do czyszczenia domki, które zaoszczędzą Ci czas na zabawę
  2. Dostępne akcesoria stworzą idealny zestaw dla Twojego królika
  3. Wybiegi, które można powiększyć dopasujesz do swoich potrzeb

Odmień przestrzeń swojego królika

Dajemy Ci solidne podstawy pod wyjątkowe i satysfakcjonujące doświadczenie jakim jest posiadanie królika. Nasze starannie zaprojektowane domki, zapewnią Twojemu króliczkowi ciepło zimą, chłód latem, są odporne na drapieżniki i można je dostosować do Twojego i ich stylu życia.

Budowanie więzi z królikami

W Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale sobie zadajemy. Dzięki temu udoskonaliliśmy nasze domki dla królików, maksymalizując komfort ich użytkowania zarówno dla królików jak i ich właścicieli. Ciesz się posiadaniem królików w beztroski i naturalny sposób – na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie zaawansowania.