Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Pokrowiec na legowisko Nest rozmiar L - Prism Kaleidoscope

Sprawdzam stan magazynowy...

259,00 zł

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Odważne kolory i geometryczny wzór Prism Kaleidoscope oddają radość spędzania czasu na świeżym powietrzu razem z psem. Uderzające odcienie różu, zieleni i brzoskwini zmieszane ze sobą, aby idealnie odzwierciedlić psie towarzystwo - kapryśne, uderzające i wieczne.

Podaruj swojemu psu uczucie świeżej pościeli
Zapasowy pokrowiec do legowiska Nest to doskonały sposób na zapewnienie psu czegoś świeżego do spania, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest całkowita zmieniana stylu legowiska, czy też próbujesz wyprać zabłocone ślady łap z właśnie zdjętego pokrowca.

W zestawie znajduje się tylko pokrowiec na legowisko, bez wkładu. Należy pamiętać, że ten pokrowiec będzie pasował do Twojego legowiska Nest, tylko jeśli ma wyhaftowane logo Omlet z przodu. Jeśli Twoje legowisko Nest ma logo Omlet na metce w kształcie dymka, wybierz inny pokrowiec.

Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Pokrowiec na legowisko Nest rozmiar L - Prism Kaleidoscope

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: