Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Press & Media Room: Eglu Cube

Eglu Cube to idealny duży kurnik dla wszystkich hodowców hobbystów. Szybki w czyszczeniu, z wysuwaną tacą na odchody i gładkimi, higienicznymi powierzchniami, ten kurnik bez wysiłku pomieści do 6 dużych kur lub do 10 bantamek.

Podobnie jak we wszystkich kurnikach Omlet, Twoje kury będą szczęśliwe i bezpieczne w przestronnym, wytrzymałym stalowym wybiegu. Wyjątkowy kołnierz uniemożliwiający przekopanie tuneli daje pewność, że żaden drapieżnik nie przedostanie się do wybiegu Omlet, a jego ciemnozielona powłoka pięknie wtapia się w Twój ogród.

Odporne na przebicie kółka sprawiają, że przenoszenie Eglu Cube jest dziecinnie proste a dla maksymalnej wygody możesz dodatkowo zamontować Automatyczne Drzwi do Kurnika Omlet. Ponadto podwójna izolacja ścian zapewnia komfort termiczny Twoim zwierzakom przez cały rok, a dzięki opcjom przedłużenia wybiegów i podłączenia do wybiegu Walk-In, nie dziwi fakt, że Eglu Cube to najlepiej sprzedający się i najbardziej zaawansowany kurnik od Omlet.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać wycenę, próbkę produktu lub więcej informacji

Email - press@omlet.co.uk

Obrazy do druku


Web Images

Filmy