Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Legowiska dla zwierząt

Innowacja spotyka się z wygodą dzięki legowiskom dla zwierząt Omlet. Zarówno psy, jak i koty odkryją najwyższy komfort dzięki naszej różnorodności pluszowych, trwałych i wspierających ciało legowisk dla zwierząt. Twój pies lub kot pokocha przytulne, wysokiej jakości materace i poduszki, a Ty pokochasz łatwe w czyszczeniu pokrowce, które można prać w pralce! Wiemy, że zwierzęta mają różne kształty i rozmiary i uważamy, że ich łóżka też powinny!

106 opinii
Luksusowe legowisko dla psa Topology z konfigurowalnymi nakładkami i nóżkami
128 opinii
Legowiska dla psów z pianki zapamiętującej kształt — wybierz jeden spośród 15 niesamowitych kolorów
Nowość!
Designerskie legowiska Nest marki Omlet
Nowość!
Designerskie legowisko Poduszka marki Omlet
70 opinii
Łóżka dla kotów Donut
9 opinii
Legowiska z zagłówkiem

Udoskonalamy legowiska dla zwierząt

Jeśli chodzi o zwierzęta domowe, jeden rozmiar łóżka nie pasuje do wszystkich. W Omlet myśleliśmy nieszablonowo i zaprojektowaliśmy różne opcje legowisk, które pasują do różnych zwierząt, które wszyscy kochamy. Otocz swojego psa lub kota sprzyjającym drzemkom wsparciem legowiska z zagłówkiem lub łóżka dla kota Maya i zapewnij im spanie na jakie zasługują. Możesz również spersonalizować ich wygodę dzięki naszemu asortymentowi starannie dobranych nakładek na legowiska Topology. Dostępne w wielu rozmiarach, tkaninach, stylach i wzorach. W Omlet z pewnością znajdziesz legowisko, które będzie odpowiednio spersonalizowane dla Twojego zwierzaka.

4 powody, dla których Twój zwierzak pokocha legowisko Omlet

  1. Najwyższy komfort: Psy i koty lubią spać - dużo. Dlatego zaprojektowaliśmy dla każdego z naszych legowisk dla kotów i psów materace piankowe z pamięcią kształtu i wysokiej jakości materiały, aby zapewnić zwierzakom najbardziej komfortowy odpoczynek.
  2. Można prać w pralce: W Omlet nasze legowiska dla zwierząt nie tylko zaspokajają najważniejsze potrzeby Twoich zwierząt, ale także służą Tobie! Zostały zaprojektowane ze zdejmowanymi pokrowcami, które można łatwo prać w pralce, dzięki czemu możesz łatwo usunąć z nich brud i zapachy. Po prostu odepnij pokrowiec i wrzuć go do pralki!
  3. Zaprojektowane na lata: Wysokiej jakości sen powinien trwać wiecznie. Podobnie powinno być z łóżkiem Twojego zwierzaka, dlatego na nasze nakładki wybraliśmy trwałe materiały, które wytrzymają naturalne zachowania każdego zwierzęcia. Drapanie i moszczenie się, są mile widziane na legowiskach dla zwierząt Omlet.
  4. Całkowicie konfigurowalne: Zapewnij swojemu zwierzakowi zupełnie wyjątkowe doznania podczas snu dzięki legowisku wykonanemu specjalnie dla niego. Wybierz z naszej szerokiej gamy tkanin, nakładek, kolorów i wzorów, aby wybrać styl, który najlepiej pasuje do Twojego zwierzaka. Możesz nawet poprawić jakość snu i higienę swojego zwierzaka, dodając dostępne tylko w Omlet nóżki, aby podnieść legowisko nad podłogę.

Stwórz przytulne miejsce dla swojego zwierzaka

Jeśli chodzi o stworzenie idealnego rozwiązania do spania dla Twojego zwierzaka, jego legowisko to tylko jedna z opcji. Otul swojego kotka lub psa miłością, przykrywając go dodatkową warstwą przytulnego materiału z którego zrobiony jest nasz supermiękki luksusowy koc. Stworzenie najbardziej przytulnego gniazdka dla Twojego zwierzaka jest łatwe dzięki produktom Omlet.

Dlaczego Twój zwierzak potrzebuje legowiska Omlet

Wszyscy w Omlet jesteśmy dla zwierząt domowych. I chociaż nie wynaleźliśmy legowiska dla zwierząt, stworzyliśmy rozwiązania do spania dla Twojego psa lub kota, które zapewniają im lepsze sny. Jako pomysłodawcy i projektanci starannie opracowaliśmy wysokiej jakości legowiska dla Twojego zwierzaka, które są łatwe do czyszczenia. Jeśli chodzi o wygodę, stworzyliśmy unikalne i konfigurowalne opcje dla każdego zwierzaka w Twojej rodzinie. Zapraszamy do stworzenia idealnego legowiska dla Twojego futrzastego członka rodziny.