Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Legowiska dla kotów

Legowiska dla kotów Omlet są starannie dobrane i starannie zaprojektowane z myślą o wyrafinowanej elegancji i niestandardowym komforcie. Poznaj naszą ekskluzywną linię łatwych w czyszczeniu legowisk, których pokrowce można prać w pralce — stworzonych z wysokowydajnych materacy z pianki z pamięcią kształtu i luksusowo miękkich poduszek zapewniających kotu najwyższy komfort.

70 komentarzy
Łóżka dla kota Donut
9 komentarzy
Legowisko z zagłówkiem
Nowy!
Freestyle Legowisko Nest
Nowy!
Freestyle Legowiska Tipi

Znajdź najlepsze legowisko dla swojego kociego przyjaciela

Niezależnie od tego, czy masz małego kociaka, czy dorosłego kota, Omlet ma legowisko pasujące do każdego z nich. Zapewnij swojemu kotu wsparcie dla głowy kupując dla niego legowisko z zagłówkiem lub otocz go przytulną wygodą łóżka Maya Donut. Dostępne w różnych kolorach i stylach legowiska dla kotów Omlet z pewnością poprawią sen Twojego kota i wystrój Twojego domu.

3 powody, dla których warto kupić wygodne legowisko od Omlet

W Omlet myślenie nieszablonowe jest naszą pasją. Mając na uwadze wygodę Twojego kota jako najwyższy priorytet, rzuciliśmy wyzwanie normom i wyobraziliśmy sobie stworzenie rzeczy nie do pomyślenia - legowisk dla zwierząt, które sa tak wygodne jak wyglądają. Każde wyjątkowo zaprojektowane przez nas legowisko dla kota ma te trzy podstawowe zalety:

  1. Trwałość: zadaliśmy sobie pytanie, czy legowisko dla kota jest w stanie wytrzymać naturalne zachowanie kocich pazurów i drapania, a następnie stworzyliśmy każde legowisko właśnie z myślą o tym. Zbudowane, aby wytrzymać próbę czasu i pazury Twojego kota.
  2. Wysoka jakość: luksus nie jest tylko dla bogatych i sławnych. Uważamy, że koty powinny być traktowane po królewsku za każdym razem, gdy drzemią. Zaprojektowaliśmy więc nasze legowiska z wysokiej jakości materiałów, które sprawią, że zarówno Twój kot, jak i Twoje wnętrze będą dobrze się czuć.
  3. Niestandardowy komfort: jako koneserzy drzemek wiemy, że koty wyczuwają komfortowe miejsce na drzemkę z odległości kilometra. Dlatego celowo uwzględniliśmy wspierające materace piankowe w każdym projekcie. Legowiska Omlet będą jedynym miejscem, w którym Twój kot będzie chciał spać.

Stwórz ulubioną przestrzeń dla swojego kota

Koty to stworzenia lubiące wygodę. Dlatego też, uważamy, że ich łóżka też powinny być wygodne. Bez względu na to, czy masz w domu bengala, czy też balijczyka, legowiska marki Omlet z pewnością zapewnią Twojemu kotu drzemkę na najwyższym poziomie. Nie wymyśliliśmy legowiska dla kota – po prostu je udoskonaliliśmy. Dzięki niezrównanemu komfortowi i luksusowemu wsparciu, na które zasługują, koty czują się jak w domu na legowisku Omlet. Dodaj pasujący na dowolne legowisko z luksusowy kocyk aby skompletować idealne miejsce do spania dla Twojego futrzanego przyjaciela.

My w Omlet znamy się na kotach

W Omlet jesteśmy pomysłodawcami części, twórcami niektórych części i projektantami wszystkich części z których składają się nasze produkty. Wszystko po to, abyś mógł być w 100% najlepszym rodzicem, na jakiego zasługuje Twój futrzany przyjaciel. Tworzymy nasze legowiska z kociego punktu widzenia, jednocześnie dostarczając produkt, który ułatwia życie. Kierując się naszą misją zbliżania ludzi i zwierząt, tworzymy produkty, które pomagają traktowac zwierzęta tak, jak powinny być traktowane - jak rodzinę.