Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Freestyle Tipi - Secret Garden

Read 1 Review

Sprawdzam stan magazynowy...

249,00 zł

Trwałe, stylowe i oszczędzające miejsce drzewko Freestyle sprawi, że Twój kot będzie zainteresowany i aktywny. Dzięki modułowej konstrukcji, Freestyle umożliwia dowolną konfigurację zestawu.

Teraz możesz również dodać do zestawu Tipi, kryjówkę do zabawy i podglądania świata. Tipi można używać samodzielnie lub dodać do bambusowej platformy w zestawie Freestyle.

Mocna tkanina, z której wykonano Tipi jest porównywalna wytrzymałością do tkanin tapicerskich, jest miękka, a jednocześnie wyjątkowo odporna nawet na intensywne użytkowanie. Tipi wykończone zostało zaprojektowanym przez nas nadrukiem Secret Garden; inspirowany klasyką kamuflaż dla Twojego kota w eleganckim kremowym i zielonym kolorze.

Zdjęcia użytkowników

Fila w swoim tipi

Zweryfikowane Opinie

Freestyle Tipi - Secret Garden

4 gwiazdki:

0

3 gwiazdki:

0

2 gwiazdki:

0

1 gwiazdka:

0
Bardzo je polecam
Elaina,
Moje kocurki bardzo chętnie korzystają z tych produktów. Są wysokiej jakości i gorąco je polecam. Tkanina jest bardzo piękna i dobrze komponuje się z zielenią wybiegu dla kotów Omlet, ale także z moim ogrodem. Tkanina jest mocna, a jednocześnie wystarczająco miękka, aby zapewnić wygodę i jestem pewna, że ​​będzie wyglądać tak dobrze przez długi czas.
Opinia o: Freestyle Tipi - Secret Garden
Verified Omlet Product Tester
Write a Review