Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Lampa do Kurnika

Sprawdzam stan magazynowy...

112,00 zł

Lampa to wspaniały i praktyczny dodatek do Twojego kurnika, ponieważ zachęca ona kury do powrotu do ich kurnika lub wybiegu, gdy robi się ciemno. Lampa jest zasilana z Panelu Sterowania Drzwi Automatycznych marki Omlet. Lampa zapali się automatycznie 5 minut przed zamknięciem drzwi, jeśli korzystasz z Trybu Czasowego w Drzwiach Automatycznych. Jeśli zaś korzystasz z Drzwi Automatycznych w Trybie Świetlnym, to Lampa też zapali się około 5 minut przed zamknięciem Drzwi. W obu trybach Lampa zgaśnie wraz z zamknięciem Drzwi. Lampa ponownie zgaśnie automatycznie 2 minuty po tym jak zostanie włączona.

Inną pozytywną cechą Lampy do kurnika marki Omlet jest to, że możesz ją ręcznie włączyć i wyłączyć w każdej chwili za pomocą Panelu Sterowania do Drzwi Automatycznych. Ta funkcja przyda się zwłaszcza, gdy wracasz późno do domu i chcesz szybko sprawdzić, czy Twoje kury siedzą bezpiecznie w swoim kurniku. Lampa jest bardzo łatwa w montażu, a możesz ją zainstalować w środku kurnika Eglu Cube (w wersjach starej Mk1 lub nowej Mk2) oraz w każdym drewnianym kurniku. Lampa może też zostać zamocowana na każdej kratownicy wybiegu i, jeśli Twoje Drzwi Automatyczne są zamontowane na wybiegu dla kur, to da się ją łatwo zainstalować tak w środku kurnika jak i na wybiegu.

Lampa do kurnika posiada w zestawie wszystko, czego potrzebujesz do zamontowania jej w kurniku lub na wybiegu. Zasilanie pobiera z Panelu Sterowania Drzwi Automatycznych Omlet poprzez długi na 2m kabel, co oznacza, że Lampa może zostać zainstalowana w dowolnym miejscu w promieniu 2 m od Panelu Sterowania.

Lampa podłączona do Panelu Sterowania z Drzwiami Automatycznymi będą korzystać z tych samych baterii i tym samym będą działać na jednym zestawie baterii do 4 miesięcy

Pamiętaj, że aby korzystać z lampy do kurnika, potrzebujesz automatycznych drzwi do kurnika Omlet. Do panelu sterowania drzwi automatycznych można podłączyć tylko jedną lampę.

W przypadku automatycznych drzwi do kurnika zakupionych przed kwietniem 2023 r., aby móc korzystać z lampy do kurnika, należy je zasilać bateryjnie. Sprawdź poniższe często zadawane pytania, aby uzyskać więcej informacji.

Wymiary Lampy do kurnika: 100 mm x 85 mm x 15 mm.Patent zgłoszony. Wzór przemysłowy zarejestrowany.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli zasilasz swoje drzwi automatyczne z sieci, a nie bateryjnie, musisz upewnić się, że masz odpowiednią wersję drzwi, zanim dodasz do nich lampę. Najprostszym sposobem na to, jest sprawdzenie panelu sterowania. Jeśli w lewym górnym rogu naklejki ostrzegawczej znajduje się numer (014.0130), masz najnowszą wersję drzwi i możesz zasilać lampę bateryjnie lub zasilaczem Omlet. Jeśli brakuje numeru, będziesz musiał zasilać drzwi za pomocą baterii, jeśli chcesz dodać lampę. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z naszym Zespołem Obsługi Klienta.

Panel sterowania drzwi automatycznych

Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Lampa do Kurnika

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: