Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Inteligentny panel sterowania drzwi automatycznych

Sprawdzam stan magazynowy...

255,00 zł
204,00 zł

Uczyń swoje obecne drzwi automatyczne do kurnika inteligentnymi i miej oko na kurnik gdziekolwiek jesteś, wymieniając panel sterowania na naszą nową, inteligentną wersję z obsługą Wi-Fi.

 • Otrzymuj powiadomienia o otwarciu i zamknięciu na swoim telefonie
 • Kontroluj i konfiguruj wszystkie ustawienia w aplikacji
 • Ręcznie otwieraj i zamykaj drzwi za pomocą telefonu
 • Całkowity spokój ducha, gdziekolwiek jesteś
 • Pobierz aplikację Omlet dla telefonówApple i telefonów z Android
 • Aby dokonać wymiany, wystarczy odłączyć stary panel sterowania i zamocować nowy w tym samym miejscu.

  Nasz nowy panel sterowania ma ulepszony, przyjazny dla użytkownika interfejs i nowy, elegancki wygląd. Nadal możesz ręcznie zmieniać ustawienia na panelu sterowania i mocuje się go do kurnika w dokładnie w taki sam sposób jak poprzedni.

  Inteligentny panel sterowania wyposażony jest w kabel o długości 180 cm umożliwiający podłączenie do źródła zasilania. Drzwi można także zasilać bateryjnie przez okres do 3 miesięcy.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jeśli podłączyłeś drzwi do Wi-Fi, zalecamy użycie zasilacza sieciowego dostarczonego wraz z drzwiami. W ten sposób Twoje drzwi będą stale online a Ty będziesz mógł korzystać z drzwi i aplikacji zgodnie z przeznaczeniem.

  Możesz też zasilać drzwi bateryjnie, ale aby oszczędzać energię, drzwi będą łączyć się z Wi-Fi tylko co dziesięć minut. Pomiędzy tymi momentami nie będzie można od razu otworzyć ani zamknąć drzwi. Możesz kliknąć przycisk, aby otworzyć lub zamknąć, ale czynność ta zostanie wykonana dopiero przy następnym zalogowaniu się drzwi do sieci.

  Jeśli podłączysz drzwi do panelu słonecznego lub innego źródła zasilania, nie będziemy w stanie zaoferować żadnej gwarancji (wyraźnej lub dorozumianej), wsparcia ani porady.

  Przejdź do sklepu z aplikacjami, z którego zwykle pobierasz nowe aplikacje, i wpisz Omlet.

  Inteligentne funkcje zaprojektowano tak, aby można było ich używać przy stałym, niezawodnym zasilaniu. W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy korzystanie z sieci elektrycznej.

  Wszystkie ustawienia są zapisywane w panelu sterowania, dzięki czemu drzwi będą działać tak, jak zawsze. Po przywróceniu połączenia będziesz mógł dalej korzystać z aplikacji.

  Tak, możesz udostępnić dostęp do drzwi rodzinie i znajomym, aby mogli zobaczyć stan drzwi i otrzymywać powiadomienia. Ty decydujesz, czy chcesz przyznać pełny dostęp, czy po prostu pozwolić danej osobie na sprawdzenie stanu drzwi.

  Zależy to od siły Twojej sieci Wi-Fi, ale zaleca się, aby drzwi znajdowały się w odległości maksymalnie 20 metrów od źródła Wi-Fi.

  Nie, możesz sterować bramą i zmieniać ustawienia za pomocą panelu sterowania. Jeśli zasilasz bramę z sieci, możesz po prostu skonfigurować ją w normalny sposób i zaprogramować bramę na panelu sterowania. Jeśli jednak chcesz używać baterii, początkowo będzie wymagana aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

 • Pobierz aplikację i połącz panel sterowania z siecią Wi-Fi
 • Poczekaj 5–10 minut na aktualizację oprogramowania sprzętowego
 • Przywróć ustawienia fabryczne (sprawdź instrukcję obsługi, aby uzyskać informacje, jak to zrobić)
 • Wyjdź z trybu odkrywania w panelu sterowania
 • Gdy już to zrobisz, możesz skonfigurować drzwi i panel sterowania w kurniku oraz zaprogramować żądane ustawienia. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

  Zdjęcia naszych klientów

  Inteligentny, bezpieczny i prosty
  Podobają mi się powiadomienia i potwierdzenia otwarcia i zamknięcia drzwi.
  Podoba mi się możliwość otwierania i zamykania drzwi z wnętrza domu.

  Zweryfikowane Opinie

  Inteligentny panel sterowania drzwi automatycznych

  5 gwiazdek:

  4 gwiazdki:

  3 gwiazdki:

  2 gwiazdki:

  1 gwiazdka: