Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Freestyle - Bambusowy mostek z poduszką - Secret Garden (zawiera wsporniki)

Sprawdzam stan magazynowy...

395,00 zł

Trwałe, stylowe i oszczędzające miejsce drzewko Freestyle sprawi, że Twój kot będzie zainteresowany i aktywny. Dzięki modułowej konstrukcji, Freestyle umożliwia dowolną konfigurację zestawu.

Ten bambusowy mostek to doskonały sposób na dodanie poziomego elementu do zestawu drzewka Freestyle. Łączy słupki i umożliwia kotom przemieszczanie się pomiędzy różnymi obszarami drzewka. Idealny dla kociąt i starszych kotów, które nie czują się komfortowo skacząc na duże odległości. Miękka tkana poduszka zapewnia dodatkowy komfort, gdy koty odpoczywają.

Mocna tkanina, z której wykonano poduszkę, jest porównywalna wytrzymałością do tkanin tapicerskich, miękka, a jednocześnie wyjątkowo odporna nawet na intensywne użytkowanie. Poduszka wykończona została zaprojektowanym przez nas nadrukiem Secret Garden; inspirowany klasyką kamuflaż dla Twojego kota w eleganckim kremowym i zielonym kolorze.

Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Freestyle - Bambusowy mostek z poduszką - Secret Garden (zawiera wsporniki)

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: