Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Freestyle - Bambusowy mostek z poduszką - Secret Garden (zawiera wsporniki)

Sprawdzam stan magazynowy...

395,00 zł
316,00 zł

Trwałe, stylowe i oszczędzające miejsce drzewko Freestyle sprawi, że Twój kot będzie zainteresowany i aktywny. Dzięki modułowej konstrukcji, Freestyle umożliwia dowolną konfigurację zestawu.

Ten bambusowy mostek to doskonały sposób na dodanie poziomego elementu do zestawu drzewka Freestyle. Łączy słupki i umożliwia kotom przemieszczanie się pomiędzy różnymi obszarami drzewka.

Przymocuj mostek na dowolnej wysokości między dwoma pionowymi słupkami za pomocą dołączonych wsporników. Aby mostek mógł połączyć słupki, muszą być one oddalone od siebie o dokładnie 75,5 cm.

Idealny dla kociąt i starszych kotów, które nie czują się komfortowo skacząc na duże odległości. Miękka tkana poduszka zapewnia dodatkowy komfort, gdy koty odpoczywają.

Mocna tkanina, z której wykonano poduszkę, jest porównywalna wytrzymałością do tkanin tapicerskich, miękka, a jednocześnie wyjątkowo odporna nawet na intensywne użytkowanie. Poduszka wykończona została zaprojektowanym przez nas nadrukiem Secret Garden; inspirowany klasyką kamuflaż dla Twojego kota w eleganckim kremowym i zielonym kolorze.

Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Freestyle - Bambusowy mostek z poduszką - Secret Garden (zawiera wsporniki)

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: