Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zamek do Wybiegów Zippi - Zestaw 4 zamków

Sprawdzam stan magazynowy...

59,99 zł

Stwórz duże drzwi z paneli Twojego wybiegu Zippi dzięki tym nowym Zamkom do Wybiegów Zippi !

Możesz poddać swój wybieg Zippi szybkiej transformacji poprzez zmianę jednego z paneli wybiegu w drzwi, aby w łatwy sposób dostać się do swoich zwierząt. Po prostu zdejmij standardowe klipsy z wybiegu z wybranego panelu po trzech bokach i wstaw w ich miejsce zamek Zippi, aby stworzyć sobie bardzo wygodny dostęp do wybiegu. Aby zwiększyć powierzchnię luku dostępowego poprzez budowę drzwi rozciągających się na kilka paneli lub nawet na całą połać dachu, kup po prostu więcej zamków !

Dzięki lepszemu dostępowi do wybiegu, będzie Ci łatwiej utrzymać w nim czystość. Karmienie i zabawa ze zwierzętami będą też łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem, a dobrze ustawione luki i drzwi sprawią, że zabranie królików czy świnek morskich z powrotem do domu przyjdzie Ci z łatwością. Dzięki temu będą mogły regularnie zażywać świeżego powietrza, a jednocześnie Twój kontakt z nimi nie będzie niczym ograniczony.

Zamki do Wybiegów Zippi są jednocześnie mocne i odporne na ataki drapieżników, a jednocześnie bardzo łatwe w obsłudze. Mechanizm bezpieczeństwa wymusza jednoczesne naciśnięcie przycisku blokady i przekręcenia zamka, dzięki czemu nie będzie on podatny na manipulacje przez ciekawskie lisy czy kuny. Zielony kolor przycisku bezpieczeństwa pozwala Ci zawsze powiedzieć, czy zamek jest zabezpieczony, czy nie.

Zamki do Wybiegów Zippi zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o Wybiegach Zippi. Z tego też powodu nie nadają się do montażu na Wybiegach Eglu czy Wybiegu Walk-In.

Zdjęcia użytkowników

Otwarty zamek, bardzo praktyczny!
Zamek zamknięty

Zweryfikowane Opinie

Zamek do Wybiegów Zippi - Zestaw 4 zamków

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: