Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

tunele do wybiegu

Czy tunel może otworzyć świat dla Twojego kota?

Koty żyją w swoim tempie i na swoich warunkach. Ale życie może być niebezpieczne. Zaprojektowaliśmy nasz system tuneli tak, aby koty mogły otworzyć się na świat zewnętrzny i bezpiecznie zaspokajać swoją niezależność i ciekawość.

 • Zabawy na świeżym powietrzu
 • Bezpieczne przejście do wybiegu
 • Pasuje do wszystkich okien
 • Łatwy w montażu system modułowy
 • Zaprojektuj swój zestaw, szybka dostawa
Użyj przycisku plus, aby wybrać moduły tunelu
Zacznij od nowa
Cofnij ostatnie

Rozpocznij swoje zamówienie

Jak chcesz przymocować tunel do swojego domu?

Previous Next
Omlet Window Box
Omlet Window Enclosure
Szerokość okna
Wysokość okna
Wysokość od ziemi
Panel okienny z drzwiczkami
Drzwiczki Omlet do okna przesuwnego
Szerokość otwarcia okna
Wysokość otwarcia okna
Wysokość od ziemi
Własne drzwiczki dla kota
Własne drzwiczki dla kota
Wysokość od ziemi
Twoje moduły tunelu
Suma:

BEZPIECZNiE JAK w DOMu

System tuneli do wybiegu zaprojektowano tak, aby tworzyły bezpieczną drogę z pomieszczenia do wybiegu, chroniąc kota przed ruchem ulicznym i dziką przyrodą. Same plusy.

PROCES DOSKONAŁOŚCI według OMLET

catio outdoor cat tunnel designer with the product
Nasz proces testowania, udoskonalania i powtarzania jest cechą charakterystyczną projektów Omlet

Nasza firma nazywa się Omlet i od 2004 roku wciąż na nowo zastanawiamy się nad każdym aspektem hodowli i opieki nad zwierzętami. Nasz zespół projektantów, inżynierów i kotów niestrudzenie testował i udoskonalał każdy element naszego systemu tuneli do wybiegu, dzięki czemu koty domowe mogą bezpiecznie cieszyć się cudami świata zewnętrznego. Dowiedz się o nas więcej tutaj.

chodnik pasujący DO KAŻDEGO OKNA

Nasza modułowa konstrukcja została zaprojektowana tak, aby pasowała do okien każdego kształtu i rozmiaru.

 • Utwórz ramkę, tak zwany Window Box, która obejmie całe okno. 
 • Podłącz do drzwiczek dla kota w panelu okna przesuwnego
 • Połącz z innymi dowolnymi drzwiczkami dla kota

ustaw je po swojemu

Nasz system tuneli  składa się z czterech elementów, które można łączyć w dowolny sposób, aby dopasować je do każdej przestrzeni.

 • Tunele można montować na ścianie, mogą przebiegać po ziemi lub być wolnostojące z podporami

 • Skrzyżowania umożliwiają zakręcanie tuneli o 90°

 • Wieże z wbudowanymi schodkami umożliwiają kotom poruszanie się w górę i w dół

Bardzo trwałe i wytrzymałe

System tuneli posiada skuteczne zabezpieczenia przed uciekinierami. Unikalna, wzmocniona konstrukcja klipsów pozwoliła stworzyć wyjątkowo wytrzymały, ściśle połączony ze sobą system.

BEZPOŚLIZGOWe I SZYBKO SCHnące

omlet catio tunnel walkways are textured and curved to be non-slip
Powierzchnia antypoślizgowa i ergonomiczna konstrukcja zapewniają suchość chodników i bezpieczne oparcie

Konstrukcja zewnętrzna musi wytrzymać trudne warunki atmosferyczne, dlatego nasze chodniki systemu tuneli mają lekką krzywiznę, która powoduje, że deszcz spływa, a także teksturowaną powierzchnię zapewniającą dobry, pewny chwyt. 

STABILNe NA KAŻDEJ POWIERZCHNI

omlet catio tunnel stands allow you to create a stable walkway on uneven ground
Stojaki o regulowanej wysokości z podstawami, które dostosujesz do nierówności terenu

Teren pochyły czy teren na różnych poziomach? Dostosuj wysokość stojaka i obróć podstawę, aby skompensować nachylenia do 10 stopni. Brak nierówności, brak zmartwień.

ODKRYJ NOWE WYMIARY

A cat climbing over the freestyle cat tree accessories
Przeżyj przygodę, łącząc wybieg Omlet, system tuneli i drapak dla kota Freestyle

Koty domowe nie muszą prowadzić  nudnego życia  w zamknięciu. Zaprojektowaliśmy cały system tuneli, wybieg i drapak Freestyle Outdoor tak, aby wszystkie te elementy współpracowały ze sobą, dzięki czemu Twój kot może eksplorować i przeżywać przygody na świeżym powietrzu, na swoich warunkach, według własnego uznania. 

CHCESZ POWIĘKSZYĆ SWÓJ ZESTAW?

W dowolnym momencie powiększ lub przekonfiguruj swój zestaw, korzystając z dodatkowych elementów. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z akcesoriami systemu tuneli do wybiegu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Moduł Window Box Omlet:
Window Box otacza okno i jest przymocowany do otaczającej je ściany. Pasuje do większości okien, w tym przesuwnych i tych, które otwierają się do środka lub na zewnątrz.

Wystarczy zmierzyć swoje okno i wysokość od ziemi, umieścić dane w konfiguratorze powyżej, a on obliczy potrzebny rozmiar. Następnie możesz przymocować kolejne moduły systemu tuneli po dowolnej stronie lub bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, przecinając siatkę.

Panel okienny Omlet:
Idealny do okien przesuwnych lub innych okien, pod które można bezpiecznie wsunąć panel, gdy okno jest otwarte.

Przytnij panel do odpowiedniej szerokości okna, zamocuj końce ramy i dokręć śrubokrętem. Deska posiada bezpieczne drzwiczki dla kota, od których można rozpocząć budowę systemu tuneli.

Jeśli chcesz, możesz także połączyć oba punkty początkowe i umieścić moduł Window Box nad panelem okiennym.

Tunele można podłączyć praktycznie do dowolnej konstrukcji, łącznie z klapką dla kota w drzwiach. Tuneli nie zaprojektowano jednak tak, aby można je było zakładać i zdejmować, dlatego dostęp do drzwi będzie ograniczony.

Tak, klapka ma 4 pozycje, co zapewnia maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo. Można ją ustawić tak, aby była całkowicie otwarta w obu kierunkach, całkowicie zablokowana w obu kierunkach lub aby wychylała się tylko w jedną stronę.

Zdecydowanie. Tunele zostały wypróbowane i przetestowane z ciężarami znacznie większymi niż naprawdę duże koty.

Unikalna, wzmocniona konstrukcja klipsa nakładki tworzy wyjątkowo wytrzymały, ściśle połączony system chodników, który może wygodnie pomieścić do trzech Maine Coonów naraz.

Tunele zaprojektowano z myślą o użytkowaniu na zewnątrz przez wiele lat. Zalecamy jednak regularne sprawdzanie komponentów pod kątem oznak korozji, szczególnie jeśli mieszkasz w miejscu, w którym panują ekstremalne warunki pogodowe lub blisko morza. Korozja wystąpi na przykład w przypadku zarysowania lub zadrapania powłoki. Jeśli ją zauważysz, usuń luźną rdzę i pomaluj to miejsce farbą odporną na warunki atmosferyczne.

Ze względu na rozmiar siatki, jeśli chcesz żeby z tuneli korzystały kocięta lub bardzo małe koty, możesz potrzebować dodatkowej ochrony, np. dodatkowej siatki lub osłony na wybieg. Wszystko zależy od wielkości i rasy kota. Upewnij się, że nadzorujesz kota, gdy przebywa w tunelach, i wybiegu, w czasie gdy się dopiero do nich przyzwyczaja.

Na początku radzimy nadzorować kota, podczas gdy będzie przyzwyczajał się do chodników i tuneli.

Nie, możesz użyć dowolnego wybiegu z siatki. Będziesz musiał wyciąć otwór w siatce swojego wybiegu, aby połączyć się z systemem tuneli; instrukcje, jak to zrobić, można znaleźć w instrukcji montażu.

Tak, system jest w pełni modułowy, więc w dowolnym momencie możesz rozbudowywać lub dodawać nowe elementy.

Chociaż mocne materiały i przemyślana konstrukcja niezwykle utrudniają drapieżnikom dotarcie do Twoich zwierząt, żaden wybieg nie jest w 100% odporny na drapieżniki. Dostosuj system tuneli w zależności od tego, jakie drapieżniki dominują w Twojej okolicy.

Siatka: stal malowana proszkowo
Platformy tunelu: HDPE
Klipsy: Polipropylen
Śruby: stal nierdzewna

SPECYFIKACJA