Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Pokrowiec na legowisko Poduszka rozmiar M - Doodle Dog

Sprawdzam stan magazynowy...

129,00 zł
Wzorowane na ich psotach

Zabłocone dywany. Kapcie i buty przenoszone z korytarza do kuchni. Nieważne. Spójrz tylko na tę radosny pysk. Te przyjazne oczy pełne bezwarunkowego oddania. Zastanawialiśmy się, jak opowiedzieć historię szalonej miłości i zmartwień, jakie wiążą się z byciem psim rodzicem? Kolekcją Mischief świętujemy radość „kręcenia głową z niedowierzania”, którą rozumieją tylko miłośnicy psów.

Oryginalne nadruki zaprojektowane przez firmę Omlet

Ten minimalistyczny, jednoliniowy wzór szkicu ma skandynawski klimat. Przy bliższym przyjrzeniu się, opowiada ona historię psów wszelkiego rodzaju, a ich ruch i pęd są żywo uchwycone ze zwodniczą prostotą.

Daj swojemu psu poczucie czystej pościeli

Zapasowy pokrowiec na legowisko Poduszka to doskonały sposób na zapewnienie Twojemu psu czegoś świeżego do spania, niezależnie od tego, czy całkowicie zmieniasz wystrój swojego domu, czy zmywasz zabłocone ślady łap z obecnego pokrowca.

W zestawie znajduje się tylko pokrowiec na legowisko Poduszka. Wkład legowiska nie jest częścią zestawu. Pokrowiec ten pasuje wyłącznie do najnowszej wersji legowiska Poduszka. Przed zakupem sprawdź dokładnie czy posiadasz odpowiedni produkt.

Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Pokrowiec na legowisko Poduszka rozmiar M - Doodle Dog

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: