Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Press & Media Room: Legowisko dla psa z Zagłówkiem

Odkryj łatwe w utrzymaniu w czystości, wygodne i stylowe legowisko dla psa Omlet. Posiada łatwą i szybką do zdjęcia poszewkę, którą można prać w pralce, dzięki czemu legowisko psa pozostaje zawsze czyste i świeże. Pod poszewką o jakości i wytrzymałości tkaniny tapicerskiej znajduje się wysokowydajny materac piankowy z pamięcią kształtu który jest najlepszym, jaki możesz dać swojemu zwierzakowi; dopasowuje się do Twojego psa i zapewnia niezrównane wsparcie dla głębokiego, relaksującego snu. Wyściełany kształt zagłówka jest głęboko wypełniony i zaprojektowany tak, aby podpierał głowę Twojego zwierzaka, tak jak poduszka, zapewniając najwyższy komfort i relaks.

Nowość i wyłącznie w Omlet. Teraz możesz podnieść legowisko z Zagłówkiem za pomocą prostych do zamocowania, designerskich nóżek, aby pasowały do innych elementów wyposażenia Twojego domu. Elegancka tkanina o geometrycznym splocie dostępna jest aż w 15 stylowych kolorach, aby dopasować się do Twojego stylu a dodatkowo możesz wyposażyć legowisko w luksusowy, super miękki koc, który zapewni dodatkowe ciepło i komfort zimą, lub wypełnioną żelem matę chłodzącą, która zapewni Twojemu zwierzakowi chłód latem. Obejrzyj teraz krótki filmik, aby dowiedzieć się, dlaczego psy uwielbiają legowiska Omlet!

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać wycenę, próbkę produktu lub więcej informacji

Email - press@omlet.co.uk

Obrazy do druku


Web Images

Filmy