Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kojec dla świnek morskich

Omlet przenosi klatki dla świnek morskich na zupełnie inny poziom. Dosłownie. Zaprojektowane z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu królików produkty pozwalają zapewnić Twoim świnkom przestrzeń, rozrywkę i bezpieczeństwo, których potrzebują i na które zasługują.

125 opinii
Domek dla świnek morskich Eglu Go
90 opinii
System tuneli dla świnek morskich Zippi
76 opinii
Zagrody i wybiegi Zippi dla świnek morskich
79 opinii
Zabawki i akcesoria dla świnek morskich

Spersonalizowane kojce dla świnek morskich

Bez względu na wielkość świnki, wielkość ogrodu, czy potrzeby świnki morskiej - Omlet ma zestaw, który zapewni zdrowie i szczęście Twoim zwierzakom. Pozwól im zamieszkać w odpornym na warunki atmosferyczne domku dla świnek morskich i pozwól im samodzielnie biegać między wybiegami i kojcami dzięki systemowi tuneli Zippi. Swoboda i wygoda dla Twoich zwierząt a dla Ciebie spokojna głowa jeśli chodzi o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

3 powody, dla których warto mieć kojec od Omlet

  • Personalizacja: Omlet projektuje produkty dla świnek morskich, które pozwalają stworzyć dokładnie taką konfigurację, jakiej potrzebujesz Ty i Twoje zwierzęta. Przesuwaj, rozbudowuj i wyposażaj swój plac zabaw dla świnek w dowolnym momencie, aby dodać hodowli emocji na najwyższym poziomie.
  • Bezpieczeństwo: Rozumiemy, że chcesz by Twoje świnki mogły cieszyć się swobodnym odkrywaniem okolicy, lecz jednocześnie martwisz się o ich bezpieczeństwo. Właśnie dlatego, zaprojektowaliśmy produkty dla świnek, które odstraszają nawet najbardziej uparte drapieżniki i zapewniają bezpieczeństwo nawet tym najzręczniejszym artystom szukających drogi ucieczki z kojca.
  • Na każdą pogodę: Nie pozwól, aby Twoje świnki były ograniczone przez upalne letnie upały lub chłodne zamiecie śnieżne. Umieść je w izolowanym, dobrze wentylowanym domku z podłączonym wybiegiem, aby zawsze mogły znaleźć komfortowe schronienie.

Stwórz wymarzony dom dla swojej świnki morskiej

Nie ma potrzeby kończenia na zakupie domku i wybiegu. Omlet pozwala spersonalizować Twój plac zabaw dla świnek przy pomocy dedykowanym osłonom i pokrowcom na wybieg, zaprojektowanych specjalnie dla świnek morskich zabawek z przysmakami i stymulujących zabawek dla świnek morskich, które odzwierciedlają naturalne zachowania swinek, takie jak przebywanie w tunelach do zabawy i norkach.

Zaprojektowane przez ekspertów od świnek morskich

W Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale sobie zadajemy. Dzięki temu udoskonaliliśmy nasze domki dla świnek morskich, maksymalizując komfort ich użytkowania zarówno dla świnek jak i ich właścicieli. Ciesz się posiadaniem świnek w beztroski i naturalny sposób – na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie zaawansowania.