Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Klatki dla świnek morskich

Dzięki domkom dla świnek morskich Omlet, Twoja świnka może wygodnie mieszkać na zewnątrz przez cały rok. Dobre samopoczucie świnek morskich i dbałość o zminimalizowanie czasu poświęconego na czyszczenie klatki są na pierwszym miejscu w naszych genialnie zaprojektowanych klatkach. Dawno minęły czasy trzymania świnek morskich w ciasnych, zamkniętych klatkach – zmieniliśmy tą rutynę na dobre.

125 opinii
Klatka dla świnek morskich Eglu Go

Klatka dla świnek morskich na każdą porę roku

Niezależnie od tego, czy zostałeś właścicielem świnki morskiej po raz pierwszy, czy masz już jakieś doświadczenie, na każdym etapie swojej przygody znajdziesz klatkę dla świnek morskich od Omlet. Wygodne tylne panele dostępowe, unikalny mechanizm zamykania drzwi oraz doskonałe metody bezpieczeństwa i izolacji zamknięte są w gustownej obudowie, która sprawia, że nasze klatki dla świnek morskich stanowią przykuwającą uwagę ozdobę każdego ogrodu.

3 powody, dla których warto kupić klatkę dla świnki morskiej od Omlet

  1. Łatwe do czyszczenia klatki, które zaoszczędzą Ci czas na zabawę
  2. Dostępne akcesoria stworzą idealny zestaw dla Twojej świnki
  3. Wybiegi, które można powiększyć, dopasujesz do swoich potrzeb

Odmień przestrzeń swojej świnki morskiej

Dajemy Ci solidne podstawy pod wyjątkowe i satysfakcjonujące doświadczenie jakim jest posiadanie świnki morskiej. Nasze starannie zaprojektowane domki, zapewnią Twoim świnkom ciepło zimą, chłód latem, są odporne na drapieżniki i można je dostosować do Twojego i ich stylu życia.

Wspieranie więzi ze świnką morską

W Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale sobie zadajemy. Dzięki temu udoskonaliliśmy nasze domki dla świnek morskich, maksymalizując komfort ich użytkowania zarówno dla świnek jak i ich właścicieli. Ciesz się posiadaniem świnki w beztroski i naturalny sposób – na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie zaawansowania.