Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Freestyle - zestaw Artist - 2.15 m to 2.60 m

Sprawdzam stan magazynowy...

2 576,00 zł

Drzewko Freestyle od Omlet to wytrzymały zestaw do zabawy dla kotów mocowany od podłogi do sufitu, który można dostosować do swoich kotów i domu. Wybieraj z szerokiej gamy zabawnych, praktycznych i trwałych akcesoriów, aby stworzyć system drapaków, który zachęci Twoje zwierzaki do realizowania naturalnych instynktów do drapania, skakania, wspinania się i zabawy.

Kiedy poprosiliśmy naszych projektantów Omlet o stworzenie drzewka dla kota Freestyle, które odzwierciedlałoby wrodzoną potrzebę dawania i otrzymywania, wiedzieliśmy, że prosimy o wiele. Dawca prezentów jest w końcu jak artysta – kreatywny w swoich staraniach i pełen pasji we wszystkim, co robi. Wzięliśmy więc kilka akcesoriów z innych, wstępnie dostosowanych drzewek, w tym sizalowy słupek do drapania, doniczkę i uchwyt na rośliny oraz bambusowy stopień i dodaliśmy te dodatkowe elementy, które wspierają kunszt każdego kochającego prezenty kota do zestawu Artist.

Dostosuj zestaw Meower w naszym konfiguratorze lub dowiedz się więcej o drzewku Freestyle klikając tutaj.

Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Freestyle - zestaw Artist - 2.15 m to 2.60 m

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: