Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Freestyle - Platforma z hamakiem i wspornikiem - Uptown Deco

Sprawdzam stan magazynowy...

453,00 zł

Trwałe, stylowe i oszczędzające miejsce drzewko Freestyle sprawi, że Twój kot będzie zainteresowany i aktywny. Dzięki modułowej konstrukcji, Freestyle umożliwia dowolną konfigurację zestawu.

Hamak można przymocować pod platformą, aby zapewnić Twojemu kotu odosobnione miejsce do odpoczynku wysoko nad ziemią, umożliwiając mu jednocześnie podglądanie, co dzieje się wokół niego. Ta elegancka i stabilna bambusowa platforma ma otwór pośrodku i mocowania umożliwiające przymocowanie hamaka, do którego koty mogą wskoczyć, aby zapewnić sobie niezwykle wygodną drzemkę po zabawie.

Mocna tkanina, z której wykonano hamak, jest porównywalna wytrzymałością do tkanin tapicerskich, miękka, a jednocześnie wyjątkowo odporna nawet na intensywne użytkowanie. Hamak wykończony został zaprojektowanym przez nas nadrukiem Uptown Deco; vintage inspo łączy się z miejskim szykiem w stonowanych pastelach z nutą art déco.

Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Freestyle - Platforma z hamakiem i wspornikiem - Uptown Deco

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: