Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Pokrowiec na legowisko Poduszka rozmiar S - Corduroy Moss

Sprawdzam stan magazynowy...

89,00 zł

Limitowana kolekcja sztruksowych legowisk corduroy
Przedstawiamy luksusową sztruksową kolekcję firmy Omlet, zaprojektowaną, aby otulać psa jak ciepły uścisk jego ulubionej osoby.

Sztruksowa wygoda i styl
Subtelna zieleń Corduroy Moss została zainspirowana wczesnymi, porannymi spacerami z psim towarzyszem, wąchaniem kropel rosy i rozkoszowaniem się delikatnymi kolorami pierwszych promieni słońca.

Podaruj swojemu psu uczucie świeżej pościeli
Zapasowy pokrowiec na legowisko Poduszka to doskonały sposób na zapewnienie psu czegoś świeżego do spania, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest całkowita zmieniana stylu legowiska, czy też próbujesz wyprać zabłocone ślady łap z właśnie zdjętego pokrowca.

W zestawie znajduje się tylko pokrowiec na legowisko, bez wkładu. Należy pamiętać, że ten pokrowiec będzie pasował do Twojego legowiska Poduszka tylko, jeśli ma wyhaftowane logo Omlet z przodu. Jeśli Twoje legowisko Poduszka ma logo Omlet na metce w kształcie dymka, wybierz inny pokrowiec.

Zdjęcia użytkowników

Zweryfikowane Opinie

Pokrowiec na legowisko Poduszka rozmiar S - Corduroy Moss

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: