Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Pokrowiec na legowisko Nest rozmiar M - Gardenia Sage

Sprawdzam stan magazynowy...

179,00 zł

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Zainspirowany wyrazistymi kolorami wiosennego kwitnienia wzór, Gardenia Sage zachęca do ciekawskiego wąchania pączkujących chabrów i gonienia motyli po oszałamiająco zielonym ogrodzie. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Podaruj swojemu psu uczucie świeżej pościeli
Zapasowy pokrowiec do legowiska Nest to doskonały sposób na zapewnienie psu czegoś świeżego do spania, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest całkowita zmieniana stylu legowiska, czy też próbujesz wyprać zabłocone ślady łap z właśnie zdjętego pokrowca.

W zestawie znajduje się tylko pokrowiec na legowisko, bez wkładu. Należy pamiętać, że ten pokrowiec będzie pasował do Twojego legowiska Nest, tylko jeśli ma wyhaftowane logo Omlet z przodu. Jeśli Twoje legowisko Nest ma logo Omlet na metce w kształcie dymka, wybierz inny pokrowiec.

Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Pokrowiec na legowisko Nest rozmiar M - Gardenia Sage

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: