Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Press & Media Room: Topology

Zmień jakość snu swojego psa dzięki nowemu legowisku Topology od Omlet! Utrzymanie psiego posłania w czystości i świeżości nigdy nie było łatwiejsze dzięki nakładkom, które można prać w pralce, łatwo zapinanym na suwak i zdejmowanym z najwyższej jakości materaca z pianki memory. Wybierz z ekscytującej kolekcji praktycznych, wygodnych i stylowych nakładek, zaprojektowanych tak, aby oferować funkcjonalność i wszechstronność jak żadne inne legowisko dla psa.

Przeznaczone dla psów w każdym wieku, legowisko Topology można jeszcze bardziej spersonalizować dzięki wyborowi nóżek, które pozwolą podnieść legowisko nad ziemię, aby poprawić przepływ powietrza, czystość i komfort!

Dostępne w trzech rozmiarach, które pasują do wszystkich ras psów, legowisko Topology można dostosować do osobowości i potrzeb Twojego psa bez konieczności wymiany całego legowiska. Zapoznaj się z różnymi kombinacjami oglądając poniższy film i znajdź idealną nakładkę dla swojego psa.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać wycenę, próbkę produktu lub więcej informacji

Email - press@omlet.co.uk

Obrazy do druku


Web Images

Filmy