Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Press & Media Room: Klatka dla Ptaków Geo

Rewolucyjna NOWA Klatka dla Ptaków Geo firmy Omlet to zapierający dech w piersiach, nowoczesny projekt, który na nowo definiuje, czym może i powinno być miejsce do życia dla ptaków domowych. Sferyczna kopuła tworzy jasny, bezpieczny i przestronny obszar dla twoich ptaków, tworząc idealne środowisko do ukazania ich naturalnego piękna. Rygorystyczny projekt i testy dopracowały klatkę dla ptaków Geo do ostatecznej formy, która jest minimalistyczna, ale niczego nie pomija.

Centralnie umieszczone Karmidło to przyjemność dla Ciebie i Twoich papużek. Niezwykle dopracowane karmidło, inteligentnie wyłapuje wszelkie upuszczone łuski i nasiona do specjalnej miseczki, dzięki czemu jest to najczystsza klatka dla ptaków dostępna na rynku. W zestawie z dodatkową żerdką dla zięb i kanarków, oferuje 360 stopniową możliwość przekąski dla Twoich ptaków.

Klatka dla ptaków Geo dostępna jest w dwóch kolorach podstawy turkusowym i kremowym. Dodatkowo możesz spersonalizować swoją klatkę dzięki dwóm wysokościom stojaka. Wykonany z litego bambusa stojak podnosi klatkę Geo na poziom stolika kawowego lub wyżej. Żadna inna mała klatka dla ptaków nie stworzy tak urzekającego centrum Twojego domu.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać wycenę, próbkę produktu lub więcej informacji

Email - press@omlet.co.uk

Web Images

Filmy