Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Program Ambasador Marki Omlet

Odwiedź lub porozmawiaj z Ambasadorem o produkcie marki Omlet !

Kim jest Ambasador Marki Omlet?

Ambasador marki Omlet to ktoś, kto kupił produkt firmy Omlet i jest nim zachwycony ! Wszyscy Ambasadorowie Omlet są przez nas sprawdzani, aby upewnić się, że konfiguracja ich produktów Omlet jest doskonałym przykładem do obejrzenia. Jeśli nie możesz odwiedzić Ambasadora marki Omlet, możesz również skontaktować się z nim telefonicznie lub poprzez e-mail aby dowiedzieć się więcej na temat posiadanych przez nich produktów.

Jak to działa ?

Wiele naszych produktów posiada mapkę wyświetloną na dole strony produktu, na której możesz sprawdzić, czy Ambasador Omlet mieszka w pobliżu. Dokładny adres Ambasadora Omlet nie jest pokazywany i zostanie Ci podany tylko wtedy, gdy Ambasador Omlet wyrazi na to zgodę. Po wybraniu Ambasadora możesz umówić się na wizytę w jego domu. Możesz także umówić się z nim na rozmowę telefoniczną lub skontaktować się droga mailową , jeśli nie możesz się z nim spotkać i omówić wszelkie tematy związane z produktami Omlet, które dany Ambasador posiada.

Dlaczego warto odwiedzić lub porozmawiać z Ambasadorem Marki Omlet ?

Ambasadorem firmy Omlet jest ktoś, kto kupił produkt Omlet i posiada go w konfiguracji, która Cię interesuje co daje Ci szansę zobaczenia, jak wspaniale wygląda produkt Omlet na żywo! Możesz zadawać pytania i omawiać z Ambasadorem swoje przyszłe zakupy. To jak prezentacja na żywo i porady w jednym!

Warunki i Zasady