Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Duże kojce dla psów

Każdy duży pies zasługuje na swoje święte miejsce - taka jest nasza filozofia stojąca za każdym projektem dużego kojca Omlet. Postanowiliśmy rzucić wyzwanie standardowym klatkom dla psów i spojrzeć na nie inaczej niż na zwykłe miejsce do spania. Zaprojektowane z myślą o trwałości i eleganckim wyglądzie mebli, stworzyliśmy nie tylko legowisko dla psa, stworzyliśmy dom dla psa w domu, bez względu na to, jak duży jest twój pies.

125 opinii
kojec omlet fido studio
79 opinii
kojec omlet fido classic
37 opinii
kojec omlet fido nook

Psia kryjówka dla większych psów

Odkryj szeroką gamę dużych klatek dla psów marki Omlet, od małych pojedynczych klatek po kojce w stylu mebli, które dopełnią Twoje wnętrze. Zaprojektowane specjalnie jako kącik do spania dla Twojego psa, duże klatki dla psów Omlet zapewniają wygodę i bezpieczeństwo, których pragnie Twój duży pies. Łatwo dostępne miejsce do przechowywania i podwójne drzwi sprawiają, że te duże klatki dla psów są idealnym miejscem na relaks z psem od małego szczeniaka do dorosłego.

3 powody, dla których pokochasz duży kojec dla psa od Omlet

Jako rodzice zwierząt domowych zakwestionowaliśmy popularne klatki dla psów i zapytaliśmy, czy istnieje sposób, aby dać naszym psom więcej. Zalety dużych kojców dla psów Omlet to między innymi te 3 cechy:

  1. Wytrzymałość: Wszystkie nasze klatki dla psów są wykonane z wytrzymałego, spawanego drutu stalowego, który wytrzyma próbę czasu i wiele lat życia Twojego psa.
  2. Praktyczność: Postrzegamy klatki dla psów jako coś więcej niż tylko narzędzie szkoleniowe. Nasze klatki kennelowe są zaprojektowane od klasycznych po nowoczesne, z możliwością zintegrowania ich z Twoją przestrzenią, aby Twój pies mógł z nich korzystać jak z własnej.
  3. Wygoda: Legowiska dla psów powinny być wygodne, jak własna sypialnia. Dlatego nasze klatki dla psów oferują wyjątkowe opcje, takie jak szafka do przechowywania i uniwersalna kompatybilność z legowiskami dla psów Omlet, aby zapewnić psom najwyższy komfort.

Stwórz ulubione miejsce swojego dużego psa

Najlepsze rozwiązania zapewniające komfort to te, które są nieszablonowe. Nasza oferta rozwiązań do spania wykracza poza standardową definicję klatki dla psa i obejmuje dedykowane legowiska z materacami z pianki zapamiętującej kształt, które poprawiają jakość snu Twojego psa. Uzupełnij czas spania swojego najlepszego przyjaciela o supermiękki kocyk, aby zapewnić mu najwyższy komfort. Nie martw się, pomyśleliśmy również o Tobie – pokrowce na legowisko jak i koc są łatwe w czyszczeniu i można je prać w pralce.

Zbliżamy Cię do Twojego najlepszego przyjaciela

Naszą misją w Omlet jest zbliżanie ludzi i zwierząt. Zawsze kwestionując to, co jest, jesteśmy w stanie stworzyć unikalne rozwiązania tego, co może być. Nasze duże klatki dla psów to coś więcej niż tylko miejsce do trzymania Twojego psa. Kojce dla psów Omlet to najlepsze rozwiązanie do spania, które pozwala traktować psa jak członka rodziny.