Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Igloo - Czesząca Mata Pielęgnacyjna - L - Niebieska

Sprawdzam stan magazynowy...

25,99 zł
15,99 zł

Czesząca Mata Pielęgnacyjna marki Igloo to idealny sposób na zadbanie o piękną sierść Twojego zwierzaka, jeśli lubi się on ocierać o swój drapak czy nogi stołu. Aby uzyskać dodatkowy efekt, wystarczy w tym miejscu umieścić matę. Mata usunie martwe włosy z sierści zwierzęcia, redukując w ten sposób sierść fruwającą po domu, gdy Twój pupil dba o swoją higienę. Podczas ocierania się o matę, wypustki w macie będą masować skórę zwierzęcia, pobudzać krążenie oraz pomóc w rozprowadzaniu pielęgnacyjnych olejów w sierści. Dzięki temu skóra Twojego przyjaciela będzie zdrowa, a jego sierść wyjątkowo lśniąca. Mata została tak zaprojektowana, aby można ją było umieścić na meblach lub na Twoim drapaku i jest dostępna w dwóch rozmiarach i 3 kolorach. Guma, podczas ocierania się kota o nią, nabiera ładunku elektrostatycznego i sprawi przez, że martwa sierść będzie się do niej kleić. Ładunek elektrostatyczny szybko rozładujesz, przemywając matę wodą. Szybko i higienicznie!

Po prostu owiń matą wybrany przedmiot lub mebel taki jak drapak dla kota lub noga stołu. przeciśnij czarny plastikowy wkręt przez otwór po drugiej stronie maty i przekręć, aby trwale połączyć końce.

Wymiary: 35cm x 28cm - owinie się wokół przedmiotu o obwodzie 29cm.

Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Igloo - Czesząca Mata Pielęgnacyjna - L - Niebieska

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: