Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

2 lata gwarancji Omlet

Gwarancja, której możesz zaufać, na produkt, któremu możesz zaufać.

Bezproblemowa gwarancja Omlet gwarantuje w razie potrzeby bezpłatne naprawy, części zamienne lub produkty przez okres do 2 lat długiej żywotności Twojego produktu.

Przedmioty zaprojektowane przez Omlet, zakupione na stronie internetowej Omlet są natychmiast objęte naszą 2-letnią gwarancją. Nie ma potrzeby rejestrować produktu, będziemy znać Twoje dane i datę wysyłki, dzięki czemu będziesz mieć 2 lata bez zmartwień w zestawie!

Uwaga dla łowców okazji! Używane produkty Omlet nie są objęte gwarancją, ale jeśli przedmiot, który kupiliście nie spełnia waszych oczekiwań i tak warto się z nami skontaktować. Posiadamy części zamienne i postaramy się pomóc wam przywrócić waszą zdobycz do idealnego stanu.

Jeśli pojawi się problem, zadzwoń do nas lub napisz e-mail, podając szczegóły. Możemy poprosić o zdjęcia, które pomogą nam zdiagnozować usterkę i zaproponować właściwe rozwiązanie.

Dostępne rozwiązania obejmują zakup części zamiennych, drobne naprawy, które możesz wykonać samodzielnie (wyślemy Ci części i instrukcje), zwrot produktów do naprawy przez firmę Omlet lub wysłanie zamiennika, gdy inne opcje nie będą możliwe do realizacji.

Co obejmuje Gwarancja Omlet?

Nasza Gwarancja ma na celu ochronę i ochronę Twojego produktu przed wszelkimi wadami materiałowymi i wykonawczymi występującymi w procesie produkcyjnym, które mogłyby uniemożliwić mu prawidłowe funkcjonowanie.

Co to oznacza?

Jeśli coś stanie się z produktem poza naszą kontrolą, np. coś spadnie na niego i go połamie, musisz niestety musisz porozmawiać z firmą ubezpieczeniową w sprawie zapłaty za naprawy. Mamy dostępne części zamienne i pomożemy w każdy możliwy sposób, więc jeśli przydarzy Ci się taka sytuacja, nadal prosimy o kontakt.

Gwarancja nie obejmuje również typowego zużycia. Oto krótka lista rzeczy, które mogą się wydarzyć o których prawdopodobnie powiedzielibyśmy, że nie są objęte gwarancją, gdy nas o tym powiadomisz:

  • Uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym montażem. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w zakresie samodzielnego montażu, czy po prostu musiałeś poprosić sąsiada o pożyczenie śrubokręta, naprawdę ważne jest, aby złożyć swój produkt zgodnie z zamierzeniami projektantów, w przeciwnym razie może on nie działać poprawnie. Instrukcje obsługi krok po kroku i filmy instruktażowe gładko przeprowadzą Cię przez cały proces składania produktu, dzięki czemu możesz to zrobić prawidłowo za pierwszym razem.
  • Uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego użycia, przeróbek, modyfikacji itp. Zanim zaczniesz majsterkować na swoim produkcie lub wyczyścisz go jakimś agresywnym środkiem czyszczącym sprawdź, czy nie spowoduje to uszkodzenia produktu i nie unieważni gwarancji. Jeśli nie jesteś pewien - zapytaj nas!
  • Uszkodzenia spowodowane wypadkami, osobami trzecimi, szkodnikami, dzikimi zwierzętami, zwierzętami domowymi, pogodą lub zdarzeniami naturalnymi.
  • Jeśli z Twoim produktem stanie się coś, co spowoduje również straty lub uszkodzenia innych rzeczy, nie będziemy w stanie ich wymienić ani zrekompensować. Możemy jednak pomóc Ci naprawić Twój produkt Omlet w ramach gwarancji.

Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.