Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Dlaczego mój pies mnie podgryza?

Jeśli odważyłeś się wejść do świata szczeniąt, prawdopodobnie zadajesz sobie pytanie „dlaczego mój pies mnie podgryza?”. Psy używają pyska do poznawania otaczającego ich świata. Jest to dla nich całkowicie naturalne zachowanie, ale należy je kontrolować już od szczeniaka.

4 powody, dla których Twój pies próbuje Cię gryźć

Oto 4 powody, dla których twój pies może Cię podgryzać.

  • Zabawa
  • Ząbkowanie
  • Okazywanie uczuć
  • Szukanie uwagi

Jeśli Twój pies próbuje Cię podgryzać, prawdopodobnie robi to dla zabawy, ale takie zachowanie może być frustrujące, a nawet nieco bolesne w przypadku dorosłych psów. Powodem może być również systuacja, gdy psa nie nauczono hamowania odruchu gryzienia. Ponadto niektóre rasy psów, takie jak golden retriever , labrador i beagle mogą podgryzać bardziej niż inne ze względu na ich uwarunkowania genetyczne.


Szczeniak gryzie pikowaną nakładkę Topology na legowisko marki Omlet.

Podgryzanie u szczeniąt

Jeśli masz szczeniaka, który notorycznie próbuje Cię gryźć, najpierw upewnij się, że jest odpowiednio stymulowany fizycznie i psychicznie. Następnie należy skorygować to zachowanie, używając zabawek dla psów aby przekierować na nie gryzienie.

Podgryzanie - jak je powstrzymać

Aby powstrzymać psy przed gryzieniem, możesz użyć patyka do gryzienia lub zabawki jako substytutu tego, co zwykle gryzie, tj. Ciebie. Powinieneś także zachęcać do zabawy, która nie wiąże się z kontaktem fizycznym z Tobą lub kimkolwiek innym, na przykład "przeciągania liny" i zamiast tego postawić na zabawę w aportowanie. Jeśli twój pies ma skłonność do gryzienia Twoich rąk, odwróć się lub odsuń, gdy to zrobi. Złóż ręce, aby dłonie były schowane, aby uniknąć bycia źle zrozumianym przez psa.

Omlet dog care

W Omlet jesteśmy fanami zwierzętami domowymi dokładnie tak jak Ty. Zawsze szukamy sposobów na zbliżenie się do naszych futrzastych i pierzastych przyjaciół. Wybierz z naszej szerokiej gamy legowisk dla psów, idealnych dla psów, które odkrywają pyskiem, legowisk dla szczeniąt,< /a> mat chłodzących, koców dla psów i nie tylko, aby znaleźć idealne produkty, które przybliżą Cię do Twojego pupila.

Golden retrievery uwielbiają podgryzać dla zabawy.

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy