Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Legowiska dla psów

Legowisko na wymiar zapewni Twojemu psu komfort, bezpieczeństwo, spokojny sen i miejsce do relaksu w ciągu dnia. Psy lubią mieć swoją kryjówkę, do której nikt inny nie wchodzi, a stałe legowisko spełnia tę funkcję.

Twój pies potrzebuje legowiska o odpowiednim rozmiarze – małym, średnim lub dużym, w zależności od rasy, którą posiadasz (patrz schemat). Jeśli Twój pupil nie jest jeszcze w pełni dorosły, kup legowisko, które pasuje do jego dorosłego rozmiaru.


Przewodnik po rozmiarach legowiska

Włączenie legowiska do kojca to dobra praktyczna opcja. Kojec staje się wtedy uniwersalnym bezpiecznym miejscem i strefą relaksu. To jest inspiracja stojąca za kojcem Fido Studio ,oraz Fido Nook. Alternatywnie możesz spróbować znaleźć mieć miejsce pod schodami, gdzie zmieści się legowisko.


Legowisko z Zagłówkiem
The Legowisko z Zagłówkiem Omlet z materacem z pianki memory to fantastyczne legowisko dla psów w każdym wieku.

Sofy dla psów

Kolejną opcją będzie sofa dla psa posiadająca solidną ramę, na której umieszcza się materac i nóżki do podnoszące ją nad podłogę, aby zminimalizować przeciągi. Zapobiega to również gromadzeniu się sierści psa i brudu, co może być problemem w przypadku legowiska lub materaca leżącego bezpośrednio na podłodze. Możesz również wymienić sam materac jeśli się zużyje nie martwiąc się ramę.

Wygodne legowisko dla psa może pomóc w zapobieganiu ranom, modzelom i łysieniu – rzeczom, które mogą dotykać psy śpiące na drewnianych lub kamiennych podłogach lub szorstkich dywanach. Pies z wiekiem i sztywnieniem stawów doceni komfort dobrego psiego materaca.

Jeśli masz więcej niż jednego psa, zazwyczaj będą woleć własne, oddzielne miejsca do spania. Dlatego ważne jest, aby psie legowisko nie było traktowane jak psi odpowiednik waletowania na czyjejś sofie! Pies, który wykazuje zainteresowanie wygodnym materacem innego psa, powinien być zdecydowanie zniechęcany do spania na nim.

Zdjęcia użytkowników

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy