Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Higiena myszoskoczków


Myszoskoczki są bardzo czystymi stworzeniami - spędzają dużą część dnia na dbaniu o własną higienę i wygląd, upewniając się, że ich futerko jest czyste i miękkie. Będziesz mógł często zobaczyć, jak iskają się w parach, co przy okazji wzmacnia więzi między nimi.

Czasem jednak będą potrzebowały odrobiny pomocy, zwłaszcza gdy będą nieco starsze (jeśli Twój myszoskoczek wcale nie jest stary i nie cierpi na żadną przewlekłą chorobę, a mimo tego wygląda na zaniedbanego, to dobrze jest przeprowadzić kontrolę jego zdrowia). W dalszej części niniejszej sekcji naszego przewodnika znajdziesz więcej informacji na temat tego, jak czyścić Twojego myszoskoczka.


higiena gerbili
Myszoskoczki mają we krwi dbanie o higienę własną i swoich kompanów

Ta sekcja naszego przewodnika podejmuje wiele zagadnień związanych z higieną myszoskoczków, począwszy od czyszczenia klatki aż do przycinania im pazurów. Zamieściliśmy tutaj też nieco informacji o kąpaniu Twoich myszoskoczków - już tutaj jednak napiszemy, że potrzebują one kąpieli w piasku. Więcej na ten temat znajdziesz w sekcji pt. "Jak kąpać myszoskoczka?".


Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy