Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Nowoczesne rozwiązania


Klatka Qute to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych klatek dla myszoskoczków. Została zaprojektowana jako dwupoziomowa konstrukcja z dolnym poziomem w postaci głębokiej szuflady, aby zapewnić myszoskoczkom całą potrzebną przestrzeń do tego, by kopały dla siebie tunele i zakładały gniazda. W klatkę wbudowana jest poręczna tuba, która służy za klatkę schodową na wyższy poziom. Dla bezpieczeństwa zwierząt, w klatce nie ma żadnych drucianych drabin.


klatka dla myszoskoczka klatka dla chomika klatka dla gerbila
Razem z klatką Qute dostaniesz całe niezbędne wyposażenie klatki włącznie z poidłem i kołowrotkiem

Do klatki Qute dołączyliśmy wszystkie niezbędne akcesoria: miseczkę na karmę, solidnie wykonany kołowrotek oraz poidło. Pasują one idealnie do reszty klatki, a części zapasowe możesz znaleźć na stronie naszego sklepu Omlet.


Klatka Qute została tak zaprojektowana, aby łatwo się ją czyściło. Po pierwsze, upewnij się, że wszystkie nieczystości z górnego poziomu spadły na poziom niżej. Następnie zachęć zwierzę do wejścia na górny poziom jakimś smakołykiem. Potem wystarczy już tylko podnieść i przekręcić tubę łączącą oba poziomy, aby myszoskoczek nie mógł wrócić na dół. Możesz teraz wyjąć dolny poziom jak szufladę, wyczyścić go, napełnić ponownie ściółką i postawić ponownie na swoim miejscu. Następnie wystarczy już tylko odkręcić i obniżyć tubę, i wszystko gotowe!


Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy