Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Czy myszoskoczki powinny mieć kołowrotek?


Tak, myszoskoczki potrzebują kołowrotka, aby mogły codziennie ćwiczyć i pozbyć się nadmiaru energii. Pamiętaj jednak, że standardowy kołowrotek dla chomików jest bardzo niebezpieczny dla myszoskoczków - ogon myszoskoczka może łatwo się zaplątać w szczebelki zwykłego kołowrotka i przysporzyć zwierzęciu wielkiego cierpienia. Właśnie z tego powodu kołowrotki dla myszoskoczków muszą mieć specjalną konstrukcję.


kołowrotek dla myszoskoczka
Kołowrotek to ważna część klatki, ale musi mieć odpowiedni rozmiar

Gdy kupujesz kołowrotek dla swojego przyjaciela, to musisz zdobyć taki, który nie będzie miał żadnych szczebelków, a bęben będzie wykonany z jednego kawałka plastiku lub metalowej obręczy. Dzięki temu ogon myszoskoczka nie będzie miał szansy się zaplątać. Posiadamy takie kołowrotki w naszym sklepie i standardowo dołączamy je do każdej klatki Qute.

Kołowrotek musi być odpowiednich rozmiarów dla Twoich myszoskoczków. Jeśli będzie zbyt mały, to Twojemu zwierzątku nie będzie w nim wygodnie. Kołowrotek o ok. 20 cm średnicy powinien w tym wypadku wystarczyć.


Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw komentarz