Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Ile kosztuje myszoskoczek?


Jeśli chodzi o myszoskoczka mongolskiego (nazywanego też gerbilem mongolskim), to możę on kosztować w zależności od sklepu zoologicznego i lokalizacji od 10 do 25 zł. Zawsze jednak warto, zanim dokonasz zakupu, sprawdzić Twoje najbliższe schronisko dla małych zwierząt - nie tylko zaoszczędzisz na kupnie zwierzęcia, ale pomożesz też biednemu zwierzęciu znaleźć nowy dom oraz pomożesz schronisku w jego pracy. Schroniska dla zwierząt to wspaniałe organizacje, które codzień ratują porzucone zwierzęta od pewnej śmierci, a pracownicy schroniska zawsze z chęcią udzielą Ci porad w kwestii opieki nad zwierzęciem.


Ile kosztuje suwak gerbil
Gerbile mongolskie są najczęściej spotykanymi myszoskoczkami w sklepach zoologicznych

W obecnej chwili najłatwiej znaleźć myszoskoczki mongolskie, tak w schroniskach jak i w sklepach. Drugi gatunek myszoskoczka, tłustogon pojawił się na rynku dość niedawno i ciągle stosunkowo trudno go dostać. I choć ich popularność rośnie, to jednak są na tyle rzadkie, że za osobnika tłustogona trzeba zapłacić odpowiednio więcej niż za ich mongolskich kuzynów, a ceny potrafią sięgnąć nawet 80-100 zł za osobnika.


Jeśli się zastanawiasz nad hodowlą myszoskoczków, to być może zechcesz rzucić okiem na sekcję naszego przewodnika pt. "Pierwsze chwile z myszoskoczkiem" - tam zawarliśmy informacje, w jaki sposób przetransportować myszoskoczki do domu, jak wybrać pomiędzy kupnem a adopcją, a także jak zapewnić tym zwierzętom wszystko, czego potrzebują do szczęścia.


Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy