Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Codzienne rutynowe czynności

Jeśli się zastanawiasz nad łatwym w hodowli zwierzęciem, które nie wymaga zbyt wiele uwagi z Twojej strony, możesz już zakończyć swoje poszukiwania: kurczaki to nowy hit sezonu! Nie wymagają wyprowadzania na spacer, kurczaki same zajmą się sobą, a w przeciwieństwie do królika czy rybek, kurczaki zapewnią Ci do końca ich życia stałą dostawę jaj. Wszystko, co musisz w takim układzie zrobić, to zapewnić im stały dostęp świeżej wody i pożywienia (wzbogaconego kanapką z dżdżownicą i ślimakiem). To je utrzyma w formie.

Jeśli spodziewasz się specjalnych gości, możesz sprawić swoim kurczakom kąpiel, upewniając się, że wyszorowałeś je też za dzwonkami. I nie martw się, wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku.


Nasze kurczaki czują się wyjątkowo bezpiecznie w swojej przedłużanej wolierze, wybieg
Nasze kurczaki czują się wyjątkowo bezpiecznie w swojej przedłużanej wolierze

Ta sekcja poradnika omówi codzienne podstawowe potrzeby Twoich kurczaków oraz różne zadania, jakie będą do Ciebie należeć, aby być posiadaczem szczęśliwych kurek. Dobra jakość opieki jest kluczowa, aby mieć zadowolone kurczaki. Nie bój się jednak, Omlet przyjdzie Ci z pomocą - jesteś w miejscu, gdzie uzyskasz wszelkie informacje dotyczące opieki nad kurczakami.Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

Anna, 25 March 2020

Bardzo fajne! Polecam!!!!

Zostaw komentarz