Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Zakup zapłodnionych jaj

Jeśli nie masz koguta lub pragniesz wzbogacić swoje stado o kury ras, których jeszcze nie masz, to zakup zapłodnionego jaja jest jedynym wyjściem dla Ciebie. Do wyboru masz bardzo wielu hodowców i ogromny wybór w rasach kurczaków. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze rasy kurczaka idealnej dla Ciebie, to skorzystaj z naszego przewodnika po hodowli kurczaków.

Oto, jak powinny być zapakowane jaja, które przychodzą do Ciebie pocztą
Oto, jak powinny być zapakowane jaja, które przychodzą do Ciebie pocztą

Poszukiwania najlepszego hodowcy
Aby pomóc Ci w wyborze hodowcy w Twojej okolicy, przygotowaliśmy dla Ciebie listę rekomendowanych hodowców, którą możesz obejrzeć tutaj. Jeśli nie znajdziesz tam tej rasy kurczaka, którą chcesz hodować, to warto sprawdzić ogłoszenia w gazetach, w internecie, czy kupić egzemplarz specjalistycznej gazety branżowej. Gdy kupujesz jaja od hodowcy, to kupuj tylko od sprawdzonego i renomowanego. Podczas zakupu jaj warto też zwrócić uwagę na to, aby hodowca mieszkał w miarę możliwości blisko Ciebie, ponieważ każdy transport szkodzi zapłodnionym jajom i zmniejsza szanse wyklucia.

Ile powinieneś zapłacić za jajo lęgowe?
Cena zapłodnionego jaja zależy w dużej mierze od rasy. Najdroższe jaja to jaja rzadkich ras oraz jaja tych ras, które składają bardzo mało jaj rocznie. Cena jednego jaja lęgowego może się wahać od 80 groszy do 15 złotych. Większość hodowców będzie gotowa sprzedać Ci 6 jaj jednorazowo.Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy