Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Tuby dla chomików i kryjówki


Chomiki przepadają za kopaniem. Na wolności, wiele chomików żyje w tunelach własnej roboty, aby schować się przed upałem i drapieżnikami, które mogą czyhać na górze. Twój własny chomik zakopie się w ściółce, którą mu wysypiesz w klatce, ale będzie miał także ogromną przyjemność z korzystania z tuneli, domków i tub, które się tam znajdą. Wyłożenie tub, domków i wież do kopania w klatce jest nawet konieczne, jeśli nie masz wystarczająco dużo ściółki na dnie klatki, aby Twój chomik się tam zakopał. Umożliwienie chomikowi schowania się w klatce jest absolutnie kluczowe dla jego dobrego samopoczucia.


Możliwość chowania się w tubie lub w ściółce zapewni Twojemu przyjacielowi setki godzin zabawy

W naszym sklepie znajdziesz tubę do żucia, ale pewnie też dostaniesz pełen wachlarz produktów dla zwierząt w Twoim miejscowym sklepie zoologicznym. Możesz kupić sztywne tuby, tuby elastyczne lub drewniane - pamiętaj jedynie, aby produkty te były w pełni bezpieczne dla chomików. Możesz się założyć, że chomiki będą próbowały ugryźć absolutnie wszystko, nie mogą więc mieć w klatce niczego, czego połknięcie może im zaszkodzić.


Domki do gryzienia świetnie się nadają do zabawy dla chomików i myszoskoczków

Inna możliwość to zakupienie kłody-domku do gryzienia - te małe zabawki są nieocenione, gdy chomik czuje się zmęczony i ma potrzebę schować się na chwilę przed światem. Możesz je znaleźć w naszym sklepie tutaj.

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy