Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Co jedzą chomiki?


Chomiki mają zróżnicowaną dietę, ale jedzą głównie trzy rzeczy: wysuszony pokarm, świeże owoce i warzywa, a także niewielką ilość białka.


Współczesna sucha karma została specjalnie skomponowana, aby zawierała większość kluczowych dla zdrowia Twojego chomika witamin i minerałów. Istnieje wiele mieszanek do wyboru i większość z nich dostaniesz bez kłopotu w swoim sklepie zoologicznym lub w sekcji poświęconej chomikom w sklepie na naszej stronie.


jak jedzą chomiki
Chomiki są wszystkożerne

Świeże pożywienie, złożone z owoców i warzyw, to bardzo dobry dodatek do diety Twojego zwierzaczka. Chomiki mogą jeść liście roślin zielonych takich jak mniszek lekarski czy koniczyna, ale także pyszne owoce i warzywa w postaci gruszek, marchewek i kapusty. Aby zobaczyć pełniejszą listę pożywienia dla chomików, spójrz na nasz jadłospis chomika.


Od czasu do czasu pewnie zapragniesz uzupełnić dietę swojego chomika o odrobinę białka. Mała ilość jaja na twardo w zupełności wystarczy. Chomiki to małe zwierzęta, ich żołądki są jeszcze mniejsze, więc ta odrobina naprawdę zapewni im wszystko, czego potrzebują.Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy