Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Co się dzieje złego z chomikiem?


Jeżeli podejrzewasz, że z Twoim futrzastym przyjacielem dzieje się coś złego, to przejrzyj objawy różnych stanów w sekcji pt. “Najpowszechniejsze dolegliwości chomików”. Niektórym z nich można łatwo zaradzić, np. Pchłom, ale istnieje też dużo chorób, których nie wyleczysz w domu. Nawet jeśli leczenie będzie Cię kosztować trochę pieniędzy, to Twój chomik naprawdę potrzebuje pomocy weterynarza, gdy coś złego się dzieje - a przecież Twój przyjaciel polega na Tobie w kwestii jego zdrowia.


treatments for hamsters
Jeśli się obawiasz, że Twojemu chomikowi coś dolega, zajrzyj do sekcji ‘Najpowszechniejsze dolegliwości chomików’, aby postawić diagnozę. Weź jednak pod uwagę, że Twój zwierzaczek może wymagać pomocy weterynarza.

Jeśli objawy Twojego chomika nie odpowiadają tym, opisanym przez nas, to zajrzyj do profesjonalnej książki o hodowli chomików, jeśli ta zawiera rozdział poświęcony zdrowiu zwierząt. Jeżeli widzisz, że Twój chomik sporo krwawi, ma kłopoty z oddychaniem lub brzmi tak, jakby go coś bolało, to najpewniej nie jest rzecz, z którą sobie poradzisz samodzielnie i będziesz potrzebował pomocy weterynarza.Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy