Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Łóżka dla kotów Donut

Zaprojektowane przez Omlet łóżko dla kotów Maya Donat zapewni przytulność i poczucie otulenia kokonem, miękkość i ukojenie. Miękkie w dotyku, łatwe w praniu i doskonale wyprofilowane dla tych wszystkich ważnych dla nas, zwiniętych w kłębek, śpiących stworzeń.

Filtry
Przedział cenowy
Wpisz cenę min. i max. lub użyj suwaka.
 
 
Od nowa
Prześlij swoje zgłoszenie
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
125,95 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
obejrzano 10 z 10 produktów
Pokaż więcej

Nie ma słodszych snów niż te śnione na łóżku Maya Donut


Bez względu na rozmiar, kształt i osobowość Twojego kota, z pewnością pokocha on nowe łóżko od Omlet. Wyjątkowo miękkie sztuczne futerko w wielu pięknych kolorach zostało wypróbowane i przetestowane, aby Twój kot był wypoczęty i zrelaksowany. To nowe legowisko jednocześnie poprawi wystrój Twojego domu.

3 powody, dla których warto kupić łóżko Donut od Omlet


Omlet nieustannie stara się myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o szczęście zwierząt domowych i więzi z ich właścicielami. To tylko jeden z powodów, dla których wiemy, że Twój koci przyjaciel będzie wyjątkowo wolał swoje nowe legowisko od Omlet, niż kartonowe pudło, w którym zostanie dostarczone.
  1. Komfort: Niewiarygodnie miękki pokrowiec ze sztucznego futerka zachęci nawet najbardziej sceptyczne koty, a wspierający ciało materac przekona je, że to najlepsze możliwe miejsce do spania.
  2. Trwałość: Zadaliśmy sobie pytanie, czy łóżko dla kota Donut jest w stanie wytrzymać naturalne zachowania kociego pazura i drapania, a następnie stworzyliśmy legowisko spełniające właśnie takie wymagania. Zaprojektowane i zrobione tak, aby wytrzymać próbę czasu i łapy Twojego kota.
  3. Styl:: Jedni chcą dopasować kolor legowiska do kociego charakteru, inni do tapety w salonie. W przypadku legowisk dla kotów Maya Donut, nie ma znaczenia, dlaczego wybierzesz konkretny kolor, wiemy tylko, że znajdziesz taki, który pokochasz.

Stwórz ulubione miejsce dla swojego kota


Koty to stworzenia lubiące wygodę. Uważamy więc, że ich łóżka powinny być maksymalnie komfortowe. Niezależnie od tego, czy posiadasz bengala czy kota balijskiego, legowiska Omlet z pewnością zapewnią Twojemu kotu nowy poziom drzemki. Nie wymyśliliśmy legowiska dla kota – po prostu je udoskonaliliśmy. Dzięki niezrównanemu komfortowi i luksusowemu wsparciu na które zasługują, koty czują się na legowisku Omlet wyjątkowo komfortowo. Dobierz i dopasuj do dowolnego legowiska luksusowy, miękki koc dla kota , dzięki czemu stworzysz doskonałe miejsce do odpoczynku i drzemek, a jeśli myślisz o zapewnieniu swojemu kotu dodatkowej rozrywki, pomoże w tym jeden z oryginalnych drapaków dla kotów.

Dobrze znamy koty


W Omlet jesteśmy pomysłodawcami jednej części, twórcami kilku części i projektantami wszystkich składających się na całość części idealnego produktu dla Twojego zwierzaka. Wszystko po to, abyś mógł być w 100% najlepszym rodzicem, na jakiego zasługuje Twój futrzany przyjaciel. Tworzymy nasze legowiska z kociego punktu widzenia, jednocześnie dostarczając produkt, który ułatwia życie. Naszą misją zbliżania ludzi i zwierząt jest tworzenie produktów, które traktują je tak, jak powinny być traktowane - jak rodzinę.